Białystok, 29 stycznia 2014 r.
Leszek Ciszewski
15-354 Białystok
ul. Pogodna 3 m. XX
nr telefonu: 665 363835
Wojewódzki Zespół do Spraw Orzekania
o Niepełnosprawności w Białymstoku
Odwołanie

Niniejszym odwołuję się od orzeczenia wydanego przez Miejski Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Białymstoku dnia 09 stycznia 2014 roku.

Badania przeprowadzone rezonansem magnetycznym (jedno dnia 05 grudnia 2011 roku -- części szyjnej; drugie dnia 28 września 2012 roku -- części lędźwiowej) wykazały obecność wypuklin międzykręgowych krążków mojego kręgosłupa -- zarówno części szyjnej, jak i lędźwiowej. Wypukliny te oznaczają nieodwracalne uszkodzenia dysków kręgosłupa skutkujące znaczącym osłabieniem wytrzymałości tychże krążków. Osobom z wypuklinami międzykręgowych krążków lędźwiowej części kręgosłupa nie wolno nie tylko dźwigać niepotrzebnych ciężarów, ale nawet schylać tułowia, gdyż wszelkie przesilenia tak osłabionego kręgosłupa grożą zupełnym zniszczeniem tychże krążków, a zatem i paraliżem części ciała.

Do takiego przesilania dochodzi w czasie pchania wózka sklepowego (obciążonego zakupami) po nierównościach -- zimą także po śniegu, nierzadko grząskim.

Aby żyć, muszę jeść, a więc i kupować jedzenie, ale nie mogę dźwigać naraz więcej niż 2 kg. Miejsca dla niepełnosprawnych na parkingach hipermarketowych usytuowane są przy wejściach sklepowych, tak aby niepełnosprawni nie musieli pchać wózków (obciążonych zakupami) po śniegu (nierzadko grząskim) czy po innych nierównościach tychże parkingów.

O tym, że osobom z wypuklinami (i przepuklinami) dysków kręgosłupowych przysługują karty parkingowe dowiedziałem się, będąc w sanatorium, podczas obowiązkowej prelekcji prowadzonej przez specjalistkę medycyny pracy.

W moim odczuciu postawa lekarzy z Miejskiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Białymstoku jest znęcaniem się nade mną, znanym mi z filmów o faszystach, znęcających się nad ludźmi niepełnosprawnymi.

Korzystanie z mych stron skutkuje gromadzeniem cookies.

Kod polecający do Agory:

    j0P1f16AWieści z chwili ostatniej i przedostatniej:

  To, co mnie uczy:
    http://kodcss.pl
    http://www.w3schools.com

  Tutaj też są banery reklamowe dające mi zyski:
    http://danutac.pl
    http://danutac.eu
    http://danutac.com.pl

  Redirecty:
    eneuel.eu na eneuel.w.duna.pl
    eneuel.pl na eneuel.w.duna.pl
    eneuel.com.pl na eneuel.w.duna.pl
    leszekc.pl na leszekc.w.tkb.pl/Overmax/renta

  Propaganda filmowa:
    Macierewicz, Black Hawki i Black Hole...
    pyta na KODzie
    10 Firm współpracujšcych z nazistami
    Prawdziwy Jerzy Waszyngton
    POLAND'16 -- Max Kolonko Mówi Jak Jest
    Mariusz Max Kolonko narysował jak jest